Sağlık Söz Sen Basın Yayın BLOG

Fotoğrafım
Ankara, Turkey
Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Çalışanları SÖZÜ Sendikası. Gücünü üyelerinden alan sendika..

8 Ağustos 2012 Çarşamba

İl Başkanı: İcap Nöbeti Ücreti Mağduriyetine son verilmiştir

Sağlık Söz Sen Isparta İl Başkanı Dr. Gökay ÇETİN yapmış olduğu açıklamasında: "Isparta 112 ve Acil personelleri için kazanımlarımız sürüyor; İcap nöbeti ücreti mağduriyetine son verilmiştir" dedi.

Sağlık Söz sen İsparta illinde teşkilatlandığı günden bu yana değerli sağlık personeli arkadaşlarımızın sorunlarına kulak tıkamamış ve yaralarına derman olmaya çalışmaktayız. İlimizde çok kısa süre önce teşkilatlanmamış olmamıza rağmen personel arkadaşlarımızın bize karşı ilgisi bizi onore etmiştir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar yapılan haksızlıklara karşı dik duruşumuz asla değişmeyecektir.
Personel arkadaşlarımızı ziyaretlerimizde nerede ise her birimde çok farklı sıkıntılar olduğu gözlemlenmiş bu sıkıntıların çözümü konusunda ise gerekli işlemleri genel merkezimizle koordineli olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda görmekteyim Sağlık Söz Sen ailesi her geçen gün siz değerli sağlık personeli arkadaşlarımızla gücüne güç katmakta ve daha güzel insana yakışır adil bir ücret daha insanca çalışma koşulları için gecemizi gündüzümüze katmaktayız.
Son dönemde sıkça karşımıza çıkan Isparta ilindeki Sağlık çalışanlarını özellikle de 112 acil servis istasyonları ile İl yada ilçe hastanelerindeki acil sağlık hizmeti sunan Sağlık personeli arkadaşlarımızın İCAP NÖBETİ mağduriyetidir. Bu konu hakkında ise İl Sağlık Müdürlüğü ile 05/07/2012 gerekli müracaatlar yapılmış ve olumlu olarak girişimlerimiz sonuçlanmıştır. Sağlık müdürlüğü makamınca gerekli ön çalışmalar yapılarak icap nöbeti ücreti mağduriyetine son verilmiştir.
Sağlık Söz sen olarak bu haklı kazanımı Isparta ilinde görevli tüm arkadaşlarımıza armağan ediyoruz.

Sağlık Söz Sen Isparta İl Teşkilatı

Sağlık Söz Sen Basın Yayın Komisyonu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder