Sağlık Söz Sen Basın Yayın BLOG

Fotoğrafım
Ankara, Turkey
Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Çalışanları SÖZÜ Sendikası. Gücünü üyelerinden alan sendika..

11 Mart 2018 Pazar

Sağlık Söz Sen Yönetimi Cavit Yeşer Başkanlığında Ankara'da Toplandı.

05-11 Mart 2018 tarihleri arasında Sağlık Söz Sen Genel Merkez 2017 yıl sonu genel bilanço genel mizan mali denetim genel disiplin değerlendirme toplantısı ve 2018 yılı mart ayı yönetim kurulu toplantısı Genel Başkan Cavit Yeşer başkanlığında Sağlık Söz Sen Genel Merkez ofisinde (Çankaya / Ankara) gerçekleştirildi.

Çalışma sonrasında Ankara da bi dizi ziyaretler (Sağlık Bakanlığı, Aile ve Soyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Halk Sağlığı Kurumu, Gazi Üniversitesi.... ) gerçekleştiren Genel Başkan Cavit Yeşer ve Yönetim kurulu üyelerince hazırlanan Hizmet kolumuzda sorunlar arzular çözüm önerileri görüşülüp raporları sunulmuştur.

Hayırlara vesile olmasını dileriz.Sözümüzün daha güçlü çıkması için kamuoyu oluşturulması ve teşkilat çalışmalarımızın artması için Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Çalışanlarımızı Siyasetten uzak sendikacılık anlayışı ile güçlü özgür şeffaf sendikacılılık için gücünü üyelerinden alan sendika olan Sağlık Söz Sen sendikamıza üye olmaya davet ediyoruz.

sendika@sagliksozsen.org.tr adresinden üyelik için bize ulasabilirsinizHiç yorum yok:

Yorum Gönder